Uygun Sticker 100 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Çağrı Merkezi 05307604623

Sıkça Sorulan Sorular


  WEB SİTENİZ GÜVENLİ Mİ? WEB SİTEMİZ KREDİ KARTLI ONLİNE ALIŞVERİŞ YAPABİLMENİZ GEREKLİ GÜVENLİK ALT YAPISINA SAHİPTİR. KREDİ KARTLI ÖDEMELERİNİZDE BANKANIZ İLE ANLIK OLARAK İLETİŞİME GEÇER, SİPARİŞTE KULLANDIĞINIZ BİLGİLER HİÇBİR ŞEKİLDE KAYIT EDİLMEMEKTEDİR. BUNUNLA İLGİLİ GÜVENLİK DETAYINI TARAYICI ADRES ÇUBUĞUNDA HTTPS:// İLE BAŞLAYAN KISMIN ÖN TARAFINDA YEŞİL GÜVENLİK KİLİDİNDEN ANLAYABİLİRSİNİZ.
  ALIŞVERİŞ İÇİN ÜYE OLMAK GEREKİYOR MU? SİTEMİZE ÜYE OLMAK ZORUNLU DEĞİLDİR. DİLERSENİZ ZİYARETÇİ OLARAK DA SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ. ÜYE OLMANIZ İLERİDE YAYINLAYACAĞIMIZ KAMPANYALAR LA İLGİLİ DAHA ÇOK FIRSATTAN YARARLANMANIZI SAĞLAYABİLİR.
  BASKI KALICI MI? SİLİNİR Mİ? SİLİNEBİLİR Mİ? TÜM BASKILAR KALICI VE SİLİNMESİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. AYRICA SİLİNEBİLİR, TEMİZLENEBİLİR YAPIYA SAHİPTİR.
  YÜZEY KORUYUCU MEVCUT MU? ÜRETİLEN HER ETİKET LAMİNASYON KAPLAMA YAPILDIKTAN SONRA KESİLMEKTEDİR. DOLAYISIYLA HEM UYGULAMADA KOLAYLIK VE UZUN ÖMÜRLÜ DEFORMASYONA KARŞI MUKAVEMETLİDİR.
  TAŞIYICI TRANSFER BANT MEVCUT MU? ETİKETLER LAMİNASYONLU OLARAK ÜRETİLDİĞİ İÇİN İLAVE BİR TAŞIYICIYA (TRANSFER) İHTİYAÇ DUYULMAZ. LAMİNASYON KAPLAMA SEBEBİYLE ÇOK DAHA RAHAT UYGULAMAK MÜMKÜNDÜR.
  YAPIŞTIRMA (UYGULAMA) İÇİN APARAT GEREKİR Mİ? ETİKETLERİN ÜRETİLMİŞ HALİ KALIN MİKRON OLDUĞU İÇİN AYRICA YAPIŞTIRMADA KULLANILMASI GEREKEN RAGLE V.B. APARAT KULLANIMI GEREKMEZ, PARMAKLARINIZLA VEYA BASİT BİR KART YARDIMIYLA DA YAPIŞTIRILMASI PRATİK BİR ÜRÜNDÜR.
  İSTEDİĞİM BOY, KALİTE BOZULMADAN ÜRETİLEBİLİR Mİ? TÜM ETİKET ÇALIŞMALARI ILLUSTRASYON ÇİZİP OLUP, DİLEDİĞİNİZ BOYUTTA GÖRÜNTÜSÜNDE BİR VERİ KAYBI YAŞANMADAN ÜRETİLMEKTEDİR.
  KENDİ ÖZEL ÇİZİM VEYA ÇALIŞMAMI ETİKET OLARAK ÜRETEBİLİRMİSİNİZ? WEB SİTEMİZDE YER ALAN İLETİŞİM BİLGİLERİ ÜZERİNDEN BİZİMLE WHATSAPP ÜZERİNDE İLETİŞİME GEÇİP ÖZEL ÜRETİM YAPTIRABİLİRSİNİZ.
  ÖZEL İSTEK ÇİZİM VEYA ETİKET YAPIYOR MUSUNUZ? İSTEDİĞİNİZ GÖRSEL ÇALIŞMA ÜZERİNDEN TASARIM FİYATLANDIRMASI YAPILIP, DİLEDİĞİNİZ ÖZEL ÇİZİM, GÖRSEL RESİM ILLUSTRASYONU (RESİM,POPART,KARAKTER) SİZE ÖZEL ETİKET OLARAK ÜRETEBİLİYORUZ.
  İŞLETMEM İÇİN KULLANABİLECEĞİM DÜZ, OVAL VEYA FARKLI ŞEKİLLERDE ETİKET ÜRETİLEBİLİR Mİ? REKLAM FİRMASI OLMAMIZ DOLAYISIYLA İŞLETMENİZE ÖZEL ETİKET ÇÖZÜMLERİNİZ DE DE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLABİLİRİZ.
  SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR? SİPARİŞ VERDİĞİNİZ ANDAN İTİBAREN 12-24 SAAT ARASINDA SİPARİŞİNİZ KARGOYA VERİLİR.
  SİPARİŞ TAKİBİ VE KARGO DURUM BİLGİSİ ALABİLİRMİYİM? SİPARİŞ SÜRECİ VE TESLİMATLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME, SİPARİŞ SIRASINDA KULLANDIĞINIZ E-POSTA ADRESİNE MAİL OLARAK BİLDİRİLMEKTE VE KARGO SONRASI SİPARİŞTE KULLANDIĞINIZ CEP TELEFONU NUMARANIZA KARGO TAKİP BİLGİLERİ GÖNDERİLMEKTEDİR.